+90 (392) 8154801 reservation@oscar-resort.com
Oscar Resort Hotel

General

Oscar Resort Hotel

4 Yıldızlı tesisimiz Girne şehir merkezinde çok yakın konumda deniz kenarındadır. Yeni Turizm limanın yanında olan tesis bahçe içerisinde ve denize sıfır Konumda. Ercan Havalimanı 30-35 dakika sürüş mesafesinde yaklaşık 35 km dir.

Otel Özellikleri

Girne yeni Limanı’ı yanında deniz kenarı bahçe içinde, sahili ve mendireği bulunan otelimizin ayrıca üç açık havuzu bir kapalı havuzu, Spa Wellness, Casino, Aqua Park, Dalgalı Havuzu, Tenis Kortu, çocuk oyun alanı, anfi tiyatrosu, küçük bir kumsalı vardır. Şerir merkezine 1.5 km yaklaşık 20-25 dakika yürüme mesafesindeyiz. Oscar Resort Hotel Hasan Esat Işık sokak püsküllü mevkii Girne adresinde bulunmaktadır.

turizm sektöründe otel hizmetleri deneyimi ile 30 yılı aşkın bir süredir siz değerli misafirlerinie hizmet vermektedir. Girne’nin en popüler otellerinden biri olmaya devam ediyoruz. Kıbrıs adasının güzel koylarından biri olan Girne yat limanına çok yakın bir mesafede bahçe içerisinde konumlanmış tesisin yerli ve yabancı tüm misafirlerine yatak kahvaltyılı ve veya akşam yemekli konforlu odaları ile konaklama hizmeti veriyor.

Otelimizin ‘Spa Wellness Merkezinde masaj, hamam, sauna, kapalı havuz, güzellik merkezi, kuaför hizmetleri, buhar odası, kese köpük hizmetleri verilmektedir.
Ana Binadaki Otel Odalarımız:

Ana otel binası 141 standart oda (Deniz veya Kara manzaralı odalar, balkonludur)
Ana otel binası 8 Suit oda (Deniz veya Kara Manzaralı odalar olup binanın ikinci ve üçüncü katlarında yeralmaktadır.)
Ana otel binası 3 King Suite odalar (Ana binanın her katında bir adet olmak üzere iç içe geçişli aile odaları olup her katın köşe Odalarıdır.)

Pink Court Club Odalarımız:

Club apartman tipi Studio odalarımız 14 adet olup her oda deniz ve havuz manzaralı, liman ve deniz manzaralı balkonu vardır.
Club apartman tipi Galleri (Duplex) odalarımız toplam 28 adet olup Club Binalarının birinci ve üçüncü katlarında yeralmaktadır. Odaların tamamı (Deniz / Havuz/Bahçe Manzaralıdır). Zemin katındaki odalar teraslı lup üçüncü katlarda bulunanlar balkonludur.

Havuz Başı Aile Odaları ve Havuz Başı Suite Odalarımız:

30 adet Havuzbaşı Panoramik Junior Süit odalar (Bir yatak odası ve bir oturma odasında oluşmakta, açılır kanepe ve havuz manzaralı balkon)
30 adet Havuzbaşı İki yatak odalı Aile Odaları (çocuk odasını ebeveyn odasından ayıran ara kapılı, bir çift kilikik ve iki tek kişilik yataklara sahiptir.Tüm odalar bahçe teraslı ve havuz manzaralıdır.

Standart Oda Özellikleri:
Isıtma / Soğutma klima ünitesi
banyolar veya duş
32 Kanal Uydu TV’den
Uluslararası telefon hattı
Emanet kasası (ücretli)
Mini-bar (ücretli)
Wifi (ücretli)
Elektrikli su ısıtıcısı (istek üzerine)
Havuz, Kara, Bahçe, Liman veya deniz manzaralı balkon veya teraslı

Oscar Resort Otelin sunduğu imkanlar:

Otel Ana Binada geniş aileler için tasarlanmış beş kişilik odalar, Üç Kişilik Odalar, İki Kişilik odadar, Suite ve Kral Daireleri, Deniz, Havuz, Bahçe, Liman mazaralı veya deniz manzaralıdır.
Pink Court Club odalarımz iki çeşit olup Studio tipi odalarda iki çift kişilik yatak, Galeri tipi Dupleks odalarımızda bir çift kişilik ve bir tek kişilik yataklar, oturma odası, tuvalet, teras veya balkon bulunur.
Havuz başı Aile odaları ile üst katında bulunan havuz başı süit odalarımız yaz ve kış mevsimlerinde en popüler oda lar olarak benimsenmiştir. Y şeklindeki yarı olimpik yüzme havuzu etrafında dizilmiş modern dekorasyonu ile yataklarının rahatlığını, uyku kalitesini ön plana çıkaran konforunu yaşarsınız.
Tesisin Aqua Parkı içinde su kaydırakları, Açık alan jakuzi, Penguen şeklinde duş, soyunma odaları ve tuvaletler bulunur.
Dalgalı havuz Kıbrısın incisi Girne kentinde bir ilk olarak göze çarpar. Yeni liman yanında konuşlanmış tesisimizin yaz mevsimlerinde motorlu su suporları hizmeti vermektedir.

Hotels mit Hotelbewertungen bei HolidayCheck

Hotels mit Hotelbewertungen bei HolidayCheck

Grup Otellerimiz

[ourteam show=”6″]

Print Friendly, PDF & Email

oscar-group

Oscar Group of Hotels

  Booking Calendar

  Reseliva Booking Engine & Channel Manager

  About us

  Oscar Resort is a conventional Holiday Resort in North Cyprus – Kyrenia region, with a scenic locality along with an uninterrupted Mediterranean Climate.Its also possible to find many tourist attractions with historic riches ranging from medieval castles , engaging museums and Kyrenia’s famous harbour.

  The harbour, which is exceedingly adjacent with our hotel overflows with numerous restaurants, bars, cafes and shopping venues.

  Oscar Resort Hotel is situated to the east of Kyrenia’s new harbour, with only a 20–25 minutes walking distance from the city centre (which is about 1.5km) Even though the hotel is at a walking distance to town centre , we provide transportation facilities at all times. Examples of these include: Courtesy Shuttle train service which runs three times a day during the week and Saturday. (Departure Times:10 AM – 1PM/5PM) Furthermore the Hotel taxi’s are available 24 hours a day at the driveway of the Hotel.

  Hours & Info

  +90 (392) 81 54801
  Reservation Office: 08:00 - 16:59
  Sunday 09:00 - 13:59
  reservation@oscar-resort.com
  reservation@oscarresort.com

  Airport transfer arrangement:
  Please inform us your flight number, landing iime and flight company name at the time of booking. Ask for transfer cost.

  Seasonal Rates

Call Now
Directions
%d bloggers like this: