+90 (392) 8154801 reservation@oscar-resort.com

oscar-resort-hotel

Posted by: oscar-group Posted on: Sunday July 23rd, 2017

oscarresorthotelbeach

Oscar Resort Hotel Girne şehir merkezine sadece 1. 5 km uzaklıkta bulunan 4 yıldızlı bir tesistir. Kuzey Kıbrıs liman yer alan Girne olduğunu.

Otel, herkesin ihtiyaçlarına uygun farklı tipte konaklama sunmaktadır. çare ana otelde size tek veya çift oda seçeneği verir, Deniz Manzarası Gallery’nin veya Studio Kulübü’nün oda veya bizim yepyeni havuz lüks süitler.

Tüm odalarımız farklı incelemeler deniz, liman veya dağ sunan balkonlar vardır. Standart otel odaları açık renklerle dekore edilmiştir ve zevkle, hepsi ebeveyn banyo, ısıtma / soğutma klima üniteleri, uydu t ile gelir. v, telefon, minibar ve emanet kasaları.

Ana otel binası içinde biz de kusursuz lüks ve incelik sunan 8 Junior süit ve her ikisinin 3 Kral suit çok geniş ve zarif bir şekilde döşenmiştir var.

Tüm süitlerde geniş LCD uydu t ile duş, ayrı bir salon / yemek alanı dahil. vs. Kral süitleri konforlu o yatak odası birbirine oluyor ailelerin barındırabilir. Otelde 3 açık tatlı su havuzu ve Spa & Sağlık merkezinde bulunan küçük bir kapalı soğuk dalma havuzuna sahiptir.

dalga havuzu herkes için keyfi eklendi verir, aqua havuzu 2 su oluklu eğlenceli kaydıraklı çocuk eğlenceli saatler sağlar ve burada bitmiyor. kompleksi üzerinde üçüncü ve en büyük açık yüzme havuzu güzel bahçeleri ve palmtrees, dinlenebilir ve zaman geçmesine izin için ideal bir yer çevrilidir.

Bütün gün lezzetli öğle yemekleri, atıştırmalıklar ve içecekler sunan havuzları yanında yer iki restoran bulunmaktadır. Akşam eğlence bizim Roma tarzı amfitiyatroda yaz mevsiminde sağlanır.

Otel ayrıca mevcut çeşitli su sporları bulabilirsiniz kendine ait özel plajı ve iskelesi yararı vardır. minder ve şemsiye dahil Sunloungers tüm otel misafirlerine ücretsiz olarak verilmektedir. Havuz ve plaj havlusu, ancak küçük depozito talep edilmektedir ücretsiz olarak verilmektedir.

Diğer açık hava etkinlikleri arasında tenis kortu, masa tenisi, waterpolo, su aerobik, plaj kase ve dart bulunmaktadır. Çocuk kulübü ve şovmen (yaz dönemi). Bir başka yeni tesis eden Sağlık kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, buhar odası ve masaj odaları içeren Spa Merkezidir.

otel (Pazar günleri hariç) ve şehir merkezinden günde 3 kez, haftanın 6 günü bir nezaket tren servisi çalışır. Wi-fi internet (tarrifs seçimi)

Print Friendly, PDF & Email

Leave a Reply

Translate:

About Us

    Oscar Resort is a conventional Holiday Resort in North Cyprus – Kyrenia region, with a scenic locality along with an uninterrupted Mediterranean Climate. Its also possible to find many tourist attractions with historic riches ranging from medieval castles, engaging museums and Kyrenia’s famous harbour.

    The harbour, which is exceedingly adjacent with our hotel overflows with numerous restaurants, bars, cafes and shopping venues.

    Oscar Resort Hotel is situated to the east of Kyrenia’s new harbour, with only a 20–25 minutes walking distance from the city centre (which is about 1.5 km). Even though the hotel is at a walking distance to town centre, we provide transportation facilities at all times. Examples of these include: Courtesy Shuttle train service which runs three times a day during the week and Saturday. (Departure Times:10 AM – 1PM/5PM) Furthermore the Hotel taxi’s are available 24 hours a day at the driveway of the Hotel.

Booking Now

    Reseliva Booking Engine & Channel Manager

RECENT POSTS

(Deutsch) Movie

Contact

Call Now
Directions
%d bloggers like this: